Ege'nin güvenli tatil sertifikalı oteli: Le Meridien Bodrum Beach Resort

Ege'nin güvenli tatil sertifikalı oteli: Le Meridien Bodrum Beach Resort
Bodrum'un en özel koylarından Adabükü'nde konumlanan Le Meridien Bodrum Beach Resort, Ege’de ilk güvenli tatil sertifikasını alan uluslararası resort olarak misafirlerinin sağlığını ve güvencesini her zaman önde tutuyor.

Adabükü'nde yer alan ve dünyanın en prestijli ödüllerinden A'Design Awards Gümüş ödülüne sahip olan Le Meridien Bodrum Beach Resort, bu yaz çok ünlü isimleri ve detoks müdavimlerini daha sağlıklı, daha uzun ve daha güzel bir yaşam hedefleyenleri ağırlamaya devam ediyor.

Le Meridien Bodrum Beach Resort, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın da premium bir üyesi olarak zincirlerinin aldığı hijyen ve temizlik önlemlerinin yanı sıra Ege’de ilk güvenli tatil sertifikasını alan uluslararası resort olarak misafirlerinin sağlığını ve güvencesini her zaman önde tutuyor.

Doğaya saygı gösterilerek tasarlanan, kristal berraklığındaki Ege Denizi’ne dokunan, zeytin, defne, palmiye, portakal, kumkat, limon gibi onlarca Akdeniz bitki türüyle kaplı yemyeşil bir yarımadayı kucaklayan Le Meridien Bodrum Beach Resort, kendine ait 650 metrelik özel beyaz kum plajıyla fark yaratıyor. 83 bin metrekarelik alana yayılan Le Meridien Bodrum Beach Resort bünyesindeki dünyanın öncü wellness merkezlerinden Vitalica Wellness, 5 gurme A la Carte restoran, 5 bar, açık hava sineması, özel çocuk havuzu ve çocuk kulübü gibi sosyal alanları ile sevdikleri ile izole bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini Bodrum’a davet ediyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha