20 Haziran 2024, Perşembe

Hellmann's Burger Fest 4. kez burgerseverlerle buluşuyor

Hellmann's Burger Fest 4. kez burgerseverlerle buluşuyor
Türkiye'nin ilk ve tek hamburger festivali olan Hellmann’s Burger Fest, dördüncü yılında sokak lezzetlerini de konseptine ekliyor. Zorlu Center’da 15-16 Haziran hafta sonunda düzenlenecek festival, babalarına burger ve sokak lezzetleri sürprizi yapmak isteyenlere, babalar günü için iyi bir alternatif sunuyor.

İki gün boyunca ‘Hellmann’s Burger Fest 4’ etkinliği kapsamında tüm ziyaretçiler, canlı müzik eşliğinde birbirinden lezzetli 40’a yakın gurme burger çeşidini deneyimleyebilecek, ünlü şef Hazer Amani ile burger ve sos workshopları gibi eğlenceli aktivitelere katılabilecekler. Gün boyu sınırsız patates kızartması ve çeşitli ikramların yapılacağı bu lezzet dolu festivalde burgere ara vermek isteyenleri hafif alternatifler de bekliyor. Ünlü lezzet markalarının festivale özel tasarladığı yepyeni burgerler ise festivale yeni bir heyecan katacak. Sürpriz isimlerin sahne performanslarıyla renklenecek hafta sonunda aynı zamanda bir müzik şöleni yaşanacak.

Gurme burgerlerle birlikte son dönemin yükselen yeme-içme trendi sokak lezzetleri de Hellmann’s Burger Fest eğlencesini kat kat arttıracak. Hellmanns'ın lezzetli soslarıyla burger ve sokak lezzetlerini deneyimleyecek olan lezzet severler, Hellmann’s Burger Fest 4 & Street Food’da lezzete, müzik ve eğlenceye doyacakları unutulmaz iki gün geçirecekler.

İstanbul’un en seçkin restoran ve burger noktalarını aynı çatı altında burgerseverlerle buluşturacak olan Hellmann’s Burger Fest’e; Zula, Fireroom, Virginia Angus, Burger House, Will Burger, Sticky Fingers, Muhit Burger, Pabu Food&Drink, Dobby’s, Mec’s Kasap Burger gibi birbirinden özel lezzet noktaları, hem en sevilen, hem de festival için tasarladıkları burgerlerle katılacaklar.

Hellmann’s Burger Fest; burgerin lezzetli bir o kadar da zengin dünyasını keşfetmek, birbirinden lezzetli sosları deneyimlemek, doyasıya eğlenmek için tüm burgerseverleri 15-16 Haziran tarihlerinde Zorlu Center’a bekliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha