22 Mayıs 2024, Çarşamba

Radisson Hotel Group’tan Sevgililer Günü’nde romantik teklifler

Radisson Hotel Group’tan Sevgililer Günü’nde romantik teklifler
Radisson Hotel Group, 14 Şubat Sevgililer Günü için birbirinden özel program ve avantajlı konaklama fırsatlarıyla unutulmaz deneyimler sunuyor.

Bu yıl 14 Şubat’ta sevgilinize nasıl bir sürpriz yapacağınızı düşünüyorsanız Radisson Hotel Group’un sizler için hazırladığı birbirinden romantik seçeneklere göz atabilirsiniz. Sevgilinize ister romantik bir seyahat hediye edebilir ya da dilerseniz özel bir akşam yemeğiyle sürpriz yapabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük Spa alanına sahip Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla’da sevgilinizle şehrin koşuşturmasından uzaklaşarak rahatlayabilirsiniz. Çello eşliğinde sunulacak özel yemeklerin ardından Elysia Spa’da kendinizi yenileyin. Sevgilinizle romantik bir konaklama ve Spa deneyimi yaşamak istiyorsanız, İstanbul’un hafta içi ve hafta sonu kaçamağı için uygun otelini tercih edebilirsiniz.

Eğer şehirden tamamen uzaklaşmak isterseniz Radisson Blu Çeşme’nin çiftler için hazırladığı aşk dolu Sevgililer Günü programına göz atabilirsiniz. 14 Şubat Perşembe akşamı otelin lobisinde yer alan Citrus Lobby Bar’da canlı duo müzik dinletisi eşliğinde keyifli bir akşam sevgilinizi ve sizi bekliyor olacak. Otelin Spa merkezi Dulcis Thermal Spa & Hammam’da ise çifleri çok özel bir Spa deneyimi bekliyor.

Sevgilinizi alıp uzaklara gitme şansınız yok ise Radisson Hotel Group sizi çok özel akşam yemekleriyle bekliyor olacak. Ataşehir bölgesindeki modern ve benzersiz deneyim sunan Radisson Blu Hotel, Istanbul Asia, 14 Şubat akşamını romantik bir ‘Aşk Hikayesi’ tadında sizin için hazırladı. Core Grill Restaurant’ta romantik bir atmosfer eşliğinde Executive Chef Eren Demirci, özenle hazırlamış olduğu Sevgililer Günü mönüsünü misafirlerin beğenisine sunuyor.

Sevgilinizle dünyanın en ikonik manzarasına karşı romantik bir akşam yemeği tercih ederseniz o zaman Ortaköy’de tam sahilde bulunan Radisson Blu Bosphorus size dilediğinizi fazlasıyla verecek. Canlı müzik eşliğinde muhteşem yemekler tadacağınız Radisson Blu Bosphorus size sevgilinizle muhteşem bir akşam geçirme sözü veriyor.

Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Olivos Restaurant’da lezzetli bir akşam yemeği, Spa seçenekleri, romantik süslerin olduğu oda opsiyonlarıyla size ayrıcalıklı paketler sunuyor.

Radisson Blu Hotel Ankara ise muhteşem konaklama seçenekleri ve Loca Restaurant’da Sevgililer Günü için hazırlanan özel mönüleriyle tüm aşıkları bekliyor olacak.

www.radissonhotelgroup.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha