Yazın enerjisi Chalet Bahçe’de

Yazın enerjisi Chalet Bahçe’de
Chalet, bu yaz yepyeni iki konsepte “merhaba” dedi. Perşembe barbeküleri ve Pazar brunch’ları bu yazın vazgeçilmezleri olmaya aday.

Chalet Bahçe’de Perşembe Barbeküleri

28 Haziran itibarıyla başlayan Perşembe Barbeküleri, yazın en keyifli akşamları için hazırlanıyor. Şehrin göbeğinde, Chalet’nin yemyeşil bahçesinde leziz ve eğlenceli Perşembeler sizi bekliyor. Perşembe Barbeküleri, insanın içini kıpır kıpır eden canlı müzik performansları, özel hazırlanan dekorasyonu ve eşsiz lezzetlerle birlikte Perşembe günlerini adeta bir festivale çeviriyor. Chalet Bahçe’nin fiks mönüsünde İsviçre’den gelen sosisler, ızgara ve salata çeşitleri öne çıkıyor. Şehrin göbeğinde doğayla iç içe ve keyifli Perşembe Barbeküleri, yaz boyu her Perşembe devam edecek.

Pazar Brunch’larının yeni adresi Chalet Bahçe

Café Swiss’in klasikleşen Pazar Brunch’ları, yazın gelişiyle beraber Chalet Bahçe’ye taşınıyor. Misafirlerine her zaman en iyiyi sunmayı hedefleyen Swissôtel, yaza özel hazırladığı piknik konseptiyle son derece iddialı. Şehrin karmaşasından uzaklaşmak için en doğru adres Chalet, misafirleri için yemyeşil bahçesinde özel bir ortam hazırladı. Piknik masalarından sepetlere, örtüden minderlere hiçbir detayın atlanmadığı konseptte Pazar brunch’ları bambaşka yaşanacak. Canlı müzik performansının eşlik edeceği renkli Pazar Brunch’ları 11.30-15.00 saatleri arasında Chalet Bahçe’de…

www.swissotel.com.tr/istanbul

Yorum Yaz

 
 
  captcha