Yemeğin en lezzetli hali İntema Yaşam Akademi’de

Yemeğin en lezzetli hali İntema Yaşam Akademi’de
Mutfağın her halini tek çatı altında birleştiren İntema Yaşam, yemeğin en lezzetli halini İntema Yaşam Akademi’de sunuyor. Bu hafta beğendikleri lezzetlerin hazırlanışını usta şeflerden öğrenmek isteyenleri “Meksika Mutfağı”, “Hamburger” ve “Kırmızı Et” atölyelerinde keyifli bir öğrenme deneyimi bekliyor.

İntema Yaşam Akademi, mutfağın öğrenilebilir halini yeni yılda çok çeşitli mutfaklardan özel lezzet tarifleriyle oluşturulmuş atölyelerinde öğretmeye devam ediyor. Yemek hazırlamak da sunmak da bazen adeta sanat olabiliyor. İntema Yaşam Akademi’nin usta şefleri, yemek pişirmeyi sanat haline getirmek isteyenleri bu hafta nachos’ları ve özel baharatlarıyla tanınan “Meksika Mutfağı” atölyesi bekliyor. Haftanın diğer atölyeleri arasında küçükten büyüğe, gencinden yaşlısına hiç kimsenin hayır diyemeyeceği “Hamburger” ve saklanmasından pişirme inceliklerine tüm ayrıntılarıyla sofraların baştacı “Kırmızı Et” konulu atölyeler yer alıyor.

Her ay değişen programlarıyla Akademi atölyeleri Kanyon AVM’de…

Her ay değişen programıyla Akademi, Uzak Doğu tatlarından Tapas’a, wok yemeklerinden Sushi’ye alternatif damak zevklerine hitap eden ve çocuklar için minik şefler atölyeleri dahil farklı yaş gruplarını kapsayan birbirinden değerli içerikteki atölyelerde yemek tutkunlarını ağırlıyor. Mevsimsel ve yerel ürünlerle, global teknikleri buluşturan Akademi mutfağında; şeflerle birlikte yemek pişirilirken, atölye sonunda katılımcılara bir de sertifika sunuluyor.

Kanyon Alışveriş Merkezi G katındaki İntema Yaşam Mağazası’nda, son teknoloji ürünlerle tasarlanan mutfaklarda verilen eğitimlerde mutfak ve yemek kültürüne dair merak ettiklerini keşfedip öğrenmek isteyenler, İntema Yaşam Akademi atölye biletlerine İntema Yaşam Mağazası’ndan veya Biletix’ten ulaşabilirler.

Yorum Yaz

 
 
  captcha