22 Mayıs 2019, Çarşamba

Elite World Hotels’te ‘Rastgele Balık Keyfi’ günleri başlıyor

Elite World Hotels’te ‘Rastgele Balık Keyfi’ günleri başlıyor
Her ay birbirinden farklı konseptlerde etkinlikler düzenleyen Elite World Hotels, nefis çilingir sofrası mezeleri, zengin balık ve tatlı çeşitlerini ‘Rastgele Balık Keyfi’ etkinliğinde 17-30 Kasım 2018 tarihleri arasında balık ve meze severlerin beğenisine sunuyor. Elite World İstanbul Hotel’de bulunan The Brasserie restoranda gerçekleşecek etkinlikte en özel sunumlarla çilingir sofraları kurulacak.

Rastgele Balık Keyfi mönüsünde; Ermeni pilakisi, yaprak sarma, yoğurtlu patlıcan salata, haydari, acılı ezme, havuç tarator, Ezine peyniri, soslu hamsi, domates, salatalık, humus, fava, kavun gibi lezzetlerin yer aldığı çilingir serpme meze çeşitleri, özel sunumlarıyla ızgara levrek, ızgara çupra mezgit, pikata, palamut, hamsi, balıkçının tatlısı olarak da ayva tatlısı, kabak tatlısı, meyve tabağı yer alıyor. Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzikle renklenecek bu yılki Rastgele Balık Keyfi etkinlik set mönüleri 110 TL’den başlayan fiyatlarla...

Ege'nin balık mezeleri mutfaklara geliyor

Ayrıca Elite World Chefs kapsamında, balık mezeleri meraklıları için ‘Ege Balık Mezeleri’ atölye çalışması düzenlenecek. Birbirinden eşsiz balık mezelerinin ve deniz ürünlerinin yapılacağı Ege Balıkları Mezeleri atölyesi 17 Kasım Cumartesi günü Elite World İstanbul Hotel’de 24 Kasım Cumartesi ise Elite World Van Hotel’de gerçekleştirilecek. Saat 14.00-16.00 saatleri arasında yapılacak atölyenin kişi başı fiyatı ise 40 TL.

Her detayın Elite World Hotels tarafından organize edileceği ‘Ege Balık Mezeleri’ atölyesinde; deniz börülceli ahtapot salatası, radikalı karides salatası, pancarlı karides salatası, kaya koruklu palamut pilaki gibi eşsiz lezzetlerin tarifi ve yapımı, Elite World Hotels Mutfak Koordinatörü ödüllü Executive Chef Mithat Yalçınkaya ve ekibi tarafından öğretilecek. Atölyeler sonunda ‘Elite World Chefs’ tarafından verilen sertifikalarla bu unutulmaz deneyim taçlandırılacak.

‘Ege Balık Mezeleri’ne dair detaylı bilgi ve rezervasyon için www.eliteworldhotels.com.tr adresini inceleyebilir ya da 0212 313 83 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca biletleri www.biletix.com adresinden alabilirsiniz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha