Sunumların tedarikçisi

Sunumların tedarikçisi
Horeca sektörünün züccaciye tedarikçisi ESTE, yeni açtığı mağazasıyla daha da büyüyor. Ülkemizin önde gelen firmalarının distribütörlüğünü yapan ESTE, kendi ürünleriyle de fark yaratıyor.

Züccaciye sektörünün önde gelen tedarikçisi ESTE Horeca’nın sahibi Esma Dursun, yeni bir mağaza daha açmanın heyecanını yaşıyor. ESTE’nin günden güne büyüyen ürün skalasını ve çeşitliliğini anlatan Esma Dursun, yeni yılda yeni projeler hayata geçirecek.

Şirketinizi tanıyarak başlayalım. Hangi hedeflerle yola çıktınız?

ESTE Horeca’nın hikayesi resmi olarak 2016 yılında başladı, ancak tüm çalışma hayatım boyunca planladım diyebilirim. Halen esnaf olarak çalışan çok çalışkan bir babanın kızı olarak ticaret, hayatımın her noktasında vardı. Sürekli yeni şeyler keşfetme, öğrenme ve deneme gayreti içerisindeydim. Birçok farklı sektörde farklı kurumsal yapılarda çalıştıktan sonra çok mutlu olabileceğimi hissettiğim Horeca sektöründe yer almaya ve hatta bu sektörde de kendi markamı oluşturmaya karar vererek 2016 yılında şirketimi kurdum. Marka yolculuğumuza e-ticaret üzerinden yani www.tedariksitesi.com ile beş ayrı ürün kategorisiyle başladık.Halihazırda züccaciye sektörüne binlerce ürünle hizmet veriyoruz.

Ürün skalanızda neler var?

Mağazalarınızdan söz eder misiniz? İSTOÇ’taki merkez mağazamız 400 metrekare, yeni açtığımız ikinci mağazamız ise 300 metrekare. Depolama alanı olarak da bin metrekare yerimiz var. Züccaciye sektöründeki en yeni ürünleri mağazalarımızı ziyaret ederek görebilirsiniz. Ayrıca ikinci mağazamızda interaktif etkinlik alanı tasarlamayı planlıyoruz. Gelen misafirlerimizin özel davetlerini ve toplantılarını yapabileceği veya sakin bir ortamda çalışmalarına olanak sağlayan harika bir konsept hayata geçireceğiz.

Tüm mağazalarımızda, kendimize ait özel tasarım ürünlerimizin yanı sıra distribütörlüğünü yaptığımız ülkemizin önde gelen lider firmalarının ürünlerini sergiliyoruz. Mağazalarımızda cam, seramik, mermer, bakır, çelik ve ahşap ürünlerimiz ile birlikte birçok farklı aksesuar sergiliyoruz.

Hangi satış kanallarıyla çalışıyorsunuz?

ESTE Horeca olarak mağazalarımızdan, tüm sosyal medya alanlarından ve www.tedariksitesi.com adresinden hatta dünyanın her yerinden bizlerle iletişime geçebilir, ürünlerimizi inceleyebilir ve online sipariş verebilirsiniz. Tüm bu süreçleri bizzat kendim ve güvenilir ekibimle takip ediyoruz. Öte yandan ihracata büyük önem veren bir firmayız. Özellikle Avrupa ülkelerine ve dünyanın farklı ülkelerine güvenilir ve hızlı ulaşım ağımız ile ihracat yapıyoruz.

Hedef kitlenizde kimler var ve ne gibi avantajlar sunuyorsunuz?

Global dünyada hızla gelişen ve teknolojik olarak büyük yenilikleri barındıran sektörün en önemli temsilcileri olan otel ve ağırlama profesyonelleri, endüstriyel yemek üreticileri, kafeterya, kantin, pastane ve fırın işletmecileri birlikte çalışmaktan keyif aldığımız değerli iş ortaklarımız. Öte yandan Horeca sektöründeki yeni oluşumlar ve girişimler için de kurumlara özel danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Nasıl bir tedarik zinciriniz var? Dijital pazarlamanın rolü ne kadar?

Dijitalleşme trendi tüm sektörlerde olduğu gibi Horeca’da da etkisini gösteriyor. Pandemi süresince yaşanılan tedarik zorluklarını dijital pazarlama ile çözmüş olmanın mutluluğunu yaşadık. Kolay süreçler olmadı ancak ESTE Horeca olarak hızlı bir büyüme sağlamayı başardık. Dijital dünyada, dijital ve inovatif olabilmek çok önemli! Hızlı çözüm üretebilmek ve ürünleri en hızlı şekilde müşterilerimize sunabilmek elbette bizi daha fazla dijitalleşmeye yöneltti. Dijitalleşme trendi tüm sektörlerde adeta temelden bir değişim yaratıyor. Kendisine yer bulduğu her sektöre kattığı yenilikçi ve veriden güç alan teknolojilerle işletmeler, süreçlerini çok daha verimli hale getirebiliyor ve bu sayede elde ettikleri geliri artırabiliyor. ESTE Horeca da bunlardan biri olduğu için mutluyum.

Son trendleri nasıl takip ediyorsunuz?

İş süreçlerinden üretime kadar şirketimizin her noktasında Ar- Ge yatırımlarımızı önemli ölçüde artırıyoruz. AR-GE ve inovasyonu odağına alan bir firmayız. Dünyadaki gastronomi trendlerini ve tüketicilerin beklentilerini yakından takip ediyoruz. Yükselişteki eğilimleri fark edip aksiyon alıyoruz. Önümüzdeki dönemde yeni mağazamızda yeni kategorilerde, farklı ürünlerde ve konseptlerde bizi görmeye devam edeceksiniz.

www.tedariksitesi.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha