Wyndham Grand İzmir Özdilek, ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ ile hizmetlerine devam ediyor

Wyndham Grand İzmir Özdilek, ‘Güvenli Turizm Sertifikası’  ile hizmetlerine devam ediyor
Wyndham Grand İzmir Özdilek Kültür ve Turizm Bakanlığı adına Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından yapılan ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ denetlemesini başarıyla geçerek, bu sertifikaya İzmir merkezde sahip olan ilk beş yıldızlı otel oldu.

Dünyayı etkileyen salgınla mücadelede de gerekli tüm hijyen önlemlerini en üst seviyede aldıklarını belirten Wyndham Grand İzmir Özdilek’in Genel Müdürü Funda Çam “Bizler, zorlukların başarıyı daha da çok kıymetli kıldığını düşünüyoruz” dedi.

“Misafirlerimize güvenle hizmet veriyoruz”

Özdilek ailesi olarak her zaman “Değişmeyen tek şey değişimdir’’ ilkesiyle hareket ettiklerini ifade eden Funda Çam, “Tüm dünya ülkelerini etkileyen salgın süreci de bu ilkemizin haklılığını yeniden kanıtladı. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada çok ciddi bir değişim dönemi yaşanıyor. Toplumların hayata ve çevreye karşı bakışı değişiyor. Bu büyük değişimin yaşandığı süreçte profesyonel ekip arkadaşlarımla birlikte, aldığımız detaylı eğitimler ve titizlikle uygulanan hizmet süreçlerimizle beş yıldızlı uluslararası zincire bağlı bir otelin sağladığı, üstün kalitede güvenilir hizmet sağlamaya devam ediyoruz. Gelecekte de açıldığımız ilk günden bu yana aldığımız birçok ödülle perçinlenen başarılarımızın devam edeceğinden eminim. Otelimiz konforlu konaklamalara, başarılı toplantılara, unutulmaz güzellikteki düğün ve davetlere en güvenilir şekilde ev sahipliği yapmaya devam edecektir” diye konuştu.

Dünya çapındaki Wyndham otelleri arasında yapılan değerlendirme sonucunda üst üste iki yıl Best Of Wyndham Grand seçilen Wyndham Grand İzmir Özdilek, üstün hizmet kalitesi ve deniz kıyısındaki konumuyla misafirlerine benzersiz bir konaklama deneyimi sunarak ‘Şehrin En İyi Oteli’ iddiasının da karşılığını da veriyor.

Qualitasspa’dan 5 yıldızlı konfor

Ayrıca otelin bünyesinde yer alan Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center’daki ayrıcalıklı havuz keyfiyle konuklar, yaz boyunca güneşin ve temiz havanın keyfini havuzda doyasıya çıkartabiliyor. Termal Spa merkezi üyelerine ve otel misafirlerine açık - kapalı havuzlar kullanımı sağlamanın yanı sıra jakuzi, Türk hamamı, sauna, buhar banyosu, aromaterapi odası, fitness center kullanım imkanı sunuyor.

İletişim: 0232 292 13 36

Yorum Yaz

 
 
  captcha