İtalyan Lezzetleriyle Dolu Açık Hava Sineması: Barilla'dan Film Gibi Bir Deneyim

İtalyan Lezzetleriyle Dolu Açık Hava Sineması:  Barilla'dan Film Gibi Bir Deneyim
Barilla, pop-up restoranın yanında DEKK’te düzenlenen açık hava sinemasına "Film Gibi Lezzetler" konsepti ile sponsor olarak bu yazı unutulmaz kılıyor.

Barilla, c-paces grubunun bir parçası olan, İstanbul'un merkezindeki popüler mekan DEKK'te; Türkiye’deki ilk pop-up restoranı ile lezzet dolu bir yaz sunuyor. İtalyan yemek kültürünün en önemli temsilcilerinden olan Barilla'nın Danışman Şefi Claudio Chinali tarafından tasarlanan özel menüde, Barilla ürünleriyle reçetelendirilmiş eşsiz lezzetler yer alıyor. Her ay değişen menüde Temmuz ayı boyunca; ızgara mevsim sebzeleri ile sunulan Barilla Pesto alla Genovese soslu Fusilli, taze baharatlarla hazırlanan Barilla Spaghetti alla Portofino ve Napoli usulü Barilla Lazanya gibi İtalyan lezzetleri yer aldı. Lezzet, keyif ve eğlencenin bir arada olduğu Barilla pop-up restoranı, Eylül ayının sonuna dek bu eşsiz deneyimi sunmaya devam edecek.

Film Gibi Keyifli Yaz Akşamları

Barilla, pop-up restoranın yanında DEKK’te düzenlenen açık hava sinemasına "Film Gibi Lezzetler" konsepti ile sponsor olarak bu yazı unutulmaz kılıyor. Harbiye'de, açık havada, İstanbul manzarası eşliğinde eşsiz bir atmosferde gerçekleşen etkinlikte, her hafta birbirinden keyifli filmler ücretsiz olarak izlenebiliyor. Barilla pop-up restorandan filmlerin gösterildiği günlerde sipariş veren ilk 150 kişi, kendilerine özel şezlonglarda film keyfinin tadını çıkarabiliyor. Temmuz ayında; İtalyan ve Akdeniz dokunuşlarını yansıtan, "Book Club" gibi bu iki sıcak kültürün esintilerini taşıyan filmlerin gösterildiği açık hava sinemasında Ağustos ayının filmleri, DEKK'in sosyal medya hesaplarından duyurulacak. Etkinliklere gösterilen yoğun ilgi sebebiyle Ağustos ayı boyunca haftada iki film gösterimi yapılacak.

“Film Gibi Lezzetler”, Eylül Sonuna Kadar Devam Ediyor!

DEKK ve Barilla iş birliğiyle düzenlenen "Film Gibi Lezzetler" yaz etkinlikleri kapsamında, Eylül ayının sonuna kadar Barilla pop-up restoranda İtalyan lezzetlerinin ve açık hava sinemasının tadını çıkarabileceksiniz. Bu eşsiz deneyimi kaçırmamak için takviminize not alın ve yazın keyfini DEKK ve Barilla pop-up restoranı ile "Film Gibi Lezzetler"de yaşayın!

Yorum Yaz

 
 
  captcha