22 Mayıs 2024, Çarşamba

Izaka Restaurant, Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyenleri bekliyor

Izaka Restaurant, Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyenleri bekliyor
CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul’un terasında yar alan IZAKA Restaurant, Sevgililer Günü’ne özel unutulmaz bir gece hazırladı! Özel lezzetler ve eşsiz Boğaz manzarasının buluşma noktası olan Izaka Restaurant’ta, Executive Chef Eyüp Çevik’in 14 Şubat için hazırladığı seçkin mönü başrol oynayacak. Geceye yeni nesilin güçlü seslerinden Ahmet Serkan’nın yerli ve yabancı dillerden düşmeyen aşk şarkılarından oluşan canlı performansı eşlik edecek.

Izaka Restaurant 14 Şubat’ta, çiftlere, seçkin lezzetlerle dolu romantik bir akşam yemeği ve müzik ziyafeti sunuyor. Bu özel gecede aşkını ölümsüzleştirmek isteyen çiftler, sevgililer gününe özel hazırlanan leziz menüyle geceye başlayacak, çiftlere yeni nesilin güçlü seslerinden Ahmet Serkan ve trio ekibinin canlı performansı eşlik edecek, gecenin ilerleyen saatlerinde Dj Murat Kanar’ın seçkin müzikleri ile program 01:30’a kadar devam edecek.

Izaka’da yılın en romantik yemeği

Boğaz’ın büyüleyici manzarasını eşsiz lezzetlerle buluşturan Izaka Restaurant, Sevgililer Günü’nde keyifli bir müzik şöleni ve zengin bir menü ile çiftleri ağırlıyor. Executive Chef Eyüp Çevik’in geceye özel hazırladığı menüde sunulan seçkin lezzetler, romantik geceyi taçlandırıyor.

Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan mönüde; başlangıç tabağında torik lekarda, uçan balık yumurtalı tarama, avakadolu tonbalığı tartar, pancarlı somon gravlaxdan oluşan deniz mahsülleri kombinasyonu servis ediliyor. Ara sıcak olarak porçini mantarlı lazanya sunulurken, ana yemekten önce özel bir lezzet olan limon sorbe sunuluyor. Mönünün yıldızı, ılık deniz börülcesi, patates keki, sebzeler ve kaparili limon sos eşliğinde servis edilen ızgara levrek filetosu olurken, geceye özel hazırlanmış tutku meyvesi ve beyaz çikolatalı mus ile de gecenin tatlı finali yapılıyor. Bu özel menünün fiyatı, 1 kadeh yerli içki dahil kişi başı 375 TL olarak sunuluyor , gecede, dileyen misafirlere Izaka mönüsünden A La Carte servis de yapılıyor.

Sevgililer Günü’nün ertesinde Boğaz’a karşı uyanma keyfi

CVK Park Bosphorus Hotel Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyenler için özel konaklama paketi alternatifi de sunuyor.

İletişim: 0212 708 38 38 / 0212 377 88 88

Yorum Yaz

 
 
  captcha