17 Temmuz 2024, Çarşamba

USLA lezzet atölyeleri Mayıs ayında da ilgi uyandırıyor.

 USLA lezzet atölyeleri Mayıs ayında da ilgi uyandırıyor.
Gastronomi profesyonelleri öncülüğünde yepyeni lezzetler keşfetmek, mutfağın ve yemek yapmanın püf noktalarını öğrenmek isteyenlerin favorisi olan USLA lezzet atölyeleri Mayıs ayında da ilgi uyandırıyor.

Gastronomi alanındaki 10 yılı aşkın tecrübesiyle alanında fark yaratan, mezunlarıyla yiyecek – içecek ve otelcilik dünyasına profesyoneller kazandıran, yetiştirdiği donanımlı ve kalifiye profesyonellerle hem Türkiye’de hem de yurt dışında başarı öykülerinin başlangıçlarına imza atan USLA lezzet atölyeleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Mecidiyeköy kampüsünden sonra Kanyon’da da açtığı yeni kampüsü ile bir akademiden daha da fazlası olduğunu hem öğrencilerine hem de gelen tüm misafirlerine yaşatan USLA sadece eğitim ve atölyelerin olduğu bir yer olmanın ötesine geçerek herkesin keyifle zaman geçirebileceği alanlarıyla da öne çıkıyor. USLAya gelen herkesin keyifle zaman geçirdiği, oturup kahvesini içtiği, güzel yemekler yediği hem kendine hem de sevdiklerine leziz alışverişler yaptığı yerler bulunuyor. Gusto by USLA restoran, USLA Kütüphanesi, Chocolate by USLA, Skola Coffee, USLA Patisserie; eğitim ve atölyelerin dışında USLA’ya gittiğinizde dilediğiniz gibi güzel zaman geçireceğiz yerlerden… Tek bir adres ve içinde bol keşif, bol lezzet, bol keyif sunan USLA, hem zaman geçirmeye doyamayacağınız bir zenginlik hem de Instagramlık dedirten bir çeşitlilik vaat ediyor. Hiç bitmeyen hareketliliğin yanı sıra renkleri ve tasarım anlayışı ile de tam bir ilham merkezi olan USLA, şirketlerin de kendi ekipleri ve tanıtım çalışmaları için rağbet ederek kurumsal rezervasyon yaptırdığı hatta kişiselleştirdikleri menüleri oluşturabildiği, her ay mevsime özel içerikler ve menülerle hazırlanan, öğretici olduğu kadar eğlenceli anlar yaşatan lezzet atölyeleri ile de büyük ilgi görüyor!

Mayıs Ayının En Keyifli Lezzet Atölyeleri USLA’da Sizi Bekliyor!

Bıçak Kullanma Teknikleri, Fransız Mutfağı, Tartlar, Taze Makarnalar, Tapas, Ekmekler, Kırmızı Etler ve İşleme Teknikleri, Anneye Kahvaltı, Püf Noktaları ile “KAHVE”, Cupcakeler ve Süsleme Teknikleri, Meksika Mutfağı, Latte Art Teknikleri, Lübnan Mutfağı, Davet Lezzetleri, Cheesecakeler, Gurme Burgerlar, İtalyan Tatlıları, A’dan Z’ye Çikolata, tüm püf noktaları ve o lezzeti ustası kıvamında öğrenmenizi sağlayacak teknikleriyle sizi USLAnın Mayıs 2023 atölyelerinde bekliyor. Her lezzetin, konusunda uzman eğitmenler tarafından hem eğlenceli hem de öğretici şekilde aktarıldığı USLAnın bu lezzet atölyeleri menüleriyle de iştah kabartıyor. Üstelik yaptığınız lezzetleri atölye çıkışında USLA’nın keyifli ortamında yemek de atölyeleri daha cazip kılıyor.

Mayıs ayında yeni lezzetler keşfedip, sevdiklerinle kaliteli anlar geçirmek istiyor, iş stresini geride bırakarak yepyeni hobiler edinmenin tam zamanı diyorsan USLA’nın bu ayki atölyelerine mutlaka bir göz atmalısın!

Atölyeni Seç Lezzetleri Keşfet…

Hem sosyalleşmek hem sevdikleriyle güzel zaman geçirmek hem de yepyeni lezzetler keşfederek mutfaktaki hünerlerini geliştirmek isteyenlerin favorisi olan USLA’nın iştah kabartan atölyeleri her biri kendi alanındaki uzmanlığı ile ilgi gören eğitmen şeflerin önderliğinde gerçekleşiyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha