22 Mayıs 2024, Çarşamba

Zaxi Restaurant’ın yaz mönüsü lezzet dolu

Zaxi Restaurant’ın yaz mönüsü lezzet dolu
Maslak’ta merkezi lokasyonuyla eğlence ve konforu bir araya getiren Zaxi Restaurant, yaz mönüsüyle dikkat çekiyor. Soğuk çorbalar, deniz ürünleri, kalorisi düşük ana yemekler, meyveli salatalarıyla rengarenk kokteyller usta ellerin farkıyla adeta bir şölene dönüşüyor.

Son yıllarda kültürel anlamda önemli bir hareketlenme yaşayan Maslak’ın yıldızı Zaxi Restaurant, “fun & finest” konseptiyle güzel yemek ve keyfi bir arada bulmak isteyenlerin buluşma noktası oluyor. Zaxi Restaurant’ın dünya ve Asya Mutfağı’ndan esinlenen zengin mönüsü, bugüne dek Türkiye’nin dünyaca tanınmış otel mutfaklarını yönetmiş olan Baş Aşçı Arif Kemal Doğan tarafından hazırlanıyor. Doğal içeriklerle hazırlanan yemekler, özgün reçeteler ve servis yöntemlerinden esinlenilerek Doğan’ın dokunuşlarıyla son haline getiriliyor.

Zaxi Restaurant’ın yaz mönüsü birbirinden lezzetli yemeklere ev sahipliği yapıyor. Taze bahçe yeşillikleri, avokado, domates, renkli taze biberler, salatalık ve Miso-Yuzu sosuyla hazırlanan Kinoalı Zaxi Salatası, Kuzu Sırtı Karabuğday Risotto, sote edilmiş sebzelerle servis edilen Karidesli Tortellini ve muhteşem bir son olan Mangolu Çikolata Royal öne çıkan lezzetlerden bazıları…

www.zaxiistanbul.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha