22 Mayıs 2024, Çarşamba

Aila’da meze workshopları başlıyor

Aila’da meze workshopları başlıyor
Geleneksel motiflerle bezeli iç mimarisi, müzik dolu akşamları ve Şef Umut Karakuş’un eşsiz mutfağıyla Aila, imza niteliğindeki mezeleri şefle birlikte hazırlamak için lezzet tutkunlarını Meze Workshop’una davet ediyor.

Anadolu’nun dört bir yanından tatları mönüsünde buluşturarak, Türk Mutfağı’nın benzersiz lezzet mirasını kusursuz bir servis anlayışıyla misafirlerine sunan Aila, sizi de mutfağa sokmaya hazırlanıyor. Açıldığı günden bu yana Aila mönüsündeki en çok konuşulan lezzetler olan mezeleri, şef Umut Karakuş’un düzenleyeceği workshop’ta hazırlayabilir, sonrasında kendi misafirlerinize de sunabilirsiniz.

Le Cordon Bleu Le Grand diplomalı, bu yılki Time Out Yeme İçme ödüllerinde ‘En İyi Şef’ seçilen Umut Karakuş’un Meze Workshop’larına katılanlar, sadece meze yapmakla kalmayacak, baharatların meze ile uyumu konusunda da şeften bilgi alacaklar.

Mönüde neler var?

Tasarımı ve mönüsüyle lezzet severlere hitap eden Aila, misafirlerine mezeler ve sonrasında Türkiye’nin dört bir yanından tatlar sunuyor. Özel pişirme teknikleri, renkli sunumları ve Baharat Kütüphanesi ile ülkemizin baharat zenginliğini de vurgulayan Aila, mönüsünde bulunan özel tatlarla, misafirlerini Türkiye’de lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Meze Workshop’ta ise menüde bulunan üç farklı mezenin hazırlık sürecindeki incelikler ve püf noktalarının yanı sıra, sunum teknikleri de konuşulacak. Bir meze gül kurusu veya kırmızı pancar pudrası renkleriyle tam bir renk cümbüşü sunarken, bir diğeri kara lahanadan yapılmış pudra ve lavanta yağı ile yeniden hayat bulacak.

Aila Meze Workshop, 6-10 kişilik gruplar halinde gerçekleşiyor ve kişi başı fiyatı 140 TL. Yaptığınız mezeleri afiyetle tatmak ve yanında bir kadeh içkinizle birlikte...

İletişim: 0212 403 85 00

Yorum Yaz

 
 
  captcha