Bursa’nın dünyaya açılan penceresi

Bursa’nın dünyaya açılan penceresi
Otel servis ekipmanları üretiminde dünyada lider firmalar arasında yer alan Evinoks, sürekli bir gelişim, iyileşme ve verimlilik anlayışı benimsiyor...

Bursa’da 20 bin metrekare alandaki fabrikasında teknolojinin tüm olanaklarını müşterilerinin yararına sunmayı hedefleyen ve en mükemmel ürün ve satış sonrası hizmeti veren Evinoks, insana, çevreye ve topluma saygılı olmayı kendine görev ediniyor. Evinoks’u farklı kılan unsurlar arasında genç ve dinamik kadrosu ile çevreci, yüksek verimli, modüler, kolay kullanım ve bakım olanaklarına sahip, yüksek enerji tasarruflu ve patentli ürünleri yer alıyor.

İşinin uzmanı

Evinoks’un uluslararası patentle korunmuş tasarımları, buluşlarla desteklenen üretim anlayışı aldığı

ödüllerle de kendini kanıtlıyor. A’Design-Italy, Smart Label Italy ve TÜSİD tasarım ödüllerini kazanan Evinoks, konusunda uzman mühendis kadrosu ile Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veriyor.

Hilton, Accor, Wyndham, Mövenpick, Ramada, Marriott, Rixos, Divan, Dedeman gibi yerli ve yabancı önde gelen otel zincirlerinin onaylı tedarikçisi olan lider marka, hem Türkiye hem de dünya piyasasında tercih ediliyor.

Türkiye’yi temsi ediyor

Evinoks, inovatif ürünlerinin yanı sıra dünyadaki faaliyetleri ile de ülkemizi temsil ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl 13-17 Ekim tarihlerinde 43. kez düzenlenen Host Milano fuarına katılarak “Chef Buffet” modüler servis hatlarını sergileyen Evinoks, büyük ilgi gördü. Birçok ülkede faaliyet gösteren Evinoks, 25-27 Mart 2024 tarihleri arasında da Londra’da düzenlenecek Hotel, Restaurant & Catering (HRC) Fuarı’nda da “Chef Buffet” modüler servis hatları ile yerini alacak.

Yorum Yaz

 
 
  captcha