05 Aralık 2022, Pazartesi

Conrad İstanbul Bosphorus’dan yeni sushi mönüsü

Conrad İstanbul Bosphorus’dan yeni sushi mönüsü
Kusursuz hizmet anlayışıyla konuklarına unutulmaz deneyimler yaşatan Conrad İstanbul Bosphorus, özel Boğaz manzaralı mekanı Summit Bar&Terrace’ta sushi servisine başladı. Sushi şefi Erdal Özdemir’in kendine ait reçetelerinin yanı sıra bilindik tatlara kendi yorumunu ekleyerek oluşturduğu yeni mönünün bir diğer özelliği de misafirlerin verdikleri sushi siparişini hazırlık aşamasından sonuna kadar izleyebilecek olmaları...

Şehrin tam kalbinde yer alan Conrad İstanbul Bosphorus, Ağustos ayından itibaren tüm Uzak Doğu mutfağı tutkunlarını panoramik Boğaz manzarasıyla ünlü Summit Bar & Terrace’ta servis edilecek yeni sushi mönüsünü deneyimlemeye davet ediyor. Pazartesi günleri hariç 18:00-23:00 saatleri arasında servis edilecek olan yeni mönü, Sushi şefi Erdal Özdemir’in imzasını taşıyor.

Özdemir’in, Popcorn Roll gibi kendine ait reçetelerinin yanı sıra Somon Tradito ve Ebi Snow Roll gibi sushi çeşitlerine kendi yorumunu katarak oluşturduğu sushi mönüsü, misafirlerine yalnızca lezzet şöleni yaşatmakla kalmıyor aynı zamanda Summit Bar&Terrace’ın girişine kurulan stantta sipariş ettikleri sushilerin yapımını izlemelerine de olanak sağlıyor. Yurtdışından özel olarak temin edilen taze ve birinci sınıf kalitedeki malzemelerin kullanılarak hazırlandığı sushi çeşitleri arasında Sake Nigiri, Unagi Nigiri, Boston, Dragon, Fresh Mango gibi özel lezzetler yer alıyor.

Çarşamba, Cuma ve Cumartesi geceleri Summit Bar&Terrace’a gelen misafirler, lezzet şöleninin yanı sıra canlı müzik performanslarıyla da eğlenceli saatler geçiriyor. Çarşamba geceleri 21:00-23:30 saatleri arasında Ezgi Daloğlu, Cuma geceleri 21:00-01:00 saatleri arasında DJ Elize ve Cumartesi geceleri 21:00-23:30 saatleri arasında Pelin Güneş, Summit Bar&Terrace konuklarına keyif dolu saatler yaşatıyor. Summit Bar&Terrace, yeni sushi mönüsünün yanında misafirlerine her zamanki aperatif, paylaşımlı ve atıştırmalık menülerini de sunmaya devam edecek.

Yorum Yaz

 
 
  captcha