05 Aralık 2022, Pazartesi

Hai Sushi’den her damak tadına uygun lezzetler

Hai Sushi’den her damak tadına uygun lezzetler
Kalamış Marina’da Uzak Doğu Mutfağı’nı misafirleriyle buluşturan Hai Sushi, keyifli ortamında leziz buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Uzak Doğu Mutfağı’nın olmazsa olmazı sushilerin yanı sıra “Sushi Sevmeyenler Buraya” mottosundan hareketle diğer tatları da misafirlerine sunan Hai Sushi, özel bir deneyim vaat ediyor.

Sushi yemeyi Kaiten banttaki sunumuyla daha da heyecanlı hale getiren Hai Sushi, Uzak Doğu Mutfağı’nın lezzetlerini Kalamış Marina’daki özel ortamına taşıyor. Sushi sevmeyenler için Uzak Doğu’nun leziz tatlarını da misafirleriyle buluşturan Hai Sushi, sevdikleriyle aynı masada bir araya gelmek isteyenler için eşsiz bir atmosfer sunuyor.

Hai Sushi’den Uzak Doğu Mutfağı sevenler için

Mönüsünde yıllardan bu yana Uzakdoğu mutfağından zengin tatların yer aldığı Hai Sushi, çorba, ramen, salata, ana yemek ve tatlı seçenekleri misafirlerle buluşturuyor. Miso Shiru, Tempura Udon, Tom Yam Seafood çorbalarıyla enfes bir başlangıç yapılan, sebzeli ve deniz mahsulleriyle tatlandırılan Ramenlerin yanı sıra Japon salatası, Kinoa Salatası ve Hiyashi Wakame Salad farklı lezzet arayanlar için mönünün zengin seçenekleri arasında bulunuyor. Pad Thai, Karides Tempura, Kalamar Tempura, Yasai Tempura, Somon teriyaki, Asya Usulü Teriyaki Tavuk Noodle, Etli Noodle, Tatlı Ekşi Tavuk, Karidesli Noodle, Sebzeli Noodle menünün leziz alternatifleri arasında yerini alıyor.

‘Yiyebildiğin Kadar Ye’ mönüsü

Yeni tatları keşfetmekten vazgeçmeyenler için özel mönüler hazırlayan Hai Sushi, ‘Yiyebildiğin Kadar Ye’ mönüsüyle misafirlerini eşsiz bir lezzet yolculuğuna davet ediyor. Hai Sushi’nin 2 Eylül-4 Ekim tarihleri arasında servis edilecek ‘Yiyebildiğin Kadar Ye’ mönüsüyle misafirler sushiye doyacak. Kaiten bant üzerinde dönen sushi çeşitlerinde hafta içi 12:30-15:00 saatleri arasında geçerli olan ve içecek hariç kişi başı 105 TL’den sunulan mönü, Uzak Doğu’nun seçkin tatlarını misafirlerin beğenisine sunuyor. Kaiten bant üzerinde servis edilen lezzetler arasında; Sake Nigiri, Suzuki Nigiri, Uskumru Nigiri, Maguro Nigiri, Kappa Maki, Avokado Maki, Sake Maki, Spicy Sake Maki, Tekka Maki, Yaki Sake Avokado, California Kani Maki, Futo Maki ve Boston Roll yer alıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha